Nová služba VIDEOvšude

Vážení obchodní přátelé.

Velmi si vážíme toho, že využíváte služeb VIDEOOPERATORa®.

Naší snahou je, aby se naše služby staly Vaší každodenní součástí a aby jejich užitná hodnota stoupala. Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit a nabídnout naší novou službu VIDEOvšude, která tuto snahu může zase posunout o kus dále a rozšířit využití již čerpaných výhod videokonferenčních služeb.

Jistě jste se často setkali se situací, kdy jste chtěli připojit do Vaší videokonferenční místnosti někoho, kdo podobné technologie nevlastnil, ani neměl možnost se k nim v daný okamžik dostat.

Zajištění podmínek (například instalací PC klienta) nemuselo být vždy bezproblémové a zejména, pokud se jednalo o nahodilý nebo jednorázový případ, se mohlo jevit jako složité.

Naše nová služba VIDEOvšude dokáže takové situace elegantně řešit.

Díky ní se může takový partner přihlásit téměř odkudkoliv.

Děkujeme Vám a těšíme se „na viděnou.“
Váš VIDEOOPERATOR®.

Chcete více informací
o našich službách?
Neváhejte nás kontaktovat.

Rychle a jednoduše si
spočítejte kolik ušetříte.

Aktuality

27. 4. 2017
Videokonference se uplatňují v nejrůznějších oborech
Zkušenost s nimi již má také Krajský soud v Ostravě. Svědkyně, ukryté pod dohledem policejní ochranky vypovídaly v kauze ostravského lobbisty Martina Dědice prostřednictvím videokonference.

16. 1. 2017
Síla osobní spolupráce
Stále váháte nad přínosy, které Vám využití videokonference v praxi může přinést? Stáhněte si brožuru, ve které se můžete seznámit s nejnovějšími trendy, brožura ke stažení - zde. Jsme si však jisti, že nejlepší je osobní prožitek. Zkuste si i Vy zažít videokonferenci na vlastní kůži. Kontaktujte nás a domluvte si prezentaci našich služeb, vyzkoušejte si kvalitu a výhody služeb VIDEOOPERATORa.

20. 9. 2016
Srdečně Vás zveme na již 4. ročník akce - S VIDEOOPERATORem® do oblak
Po roce je tady opět čas, abychom Vás alespoň na chvíli vyrušili z každodenní rutiny a pracovních povinností. Pojďte, spolu s námi, strávit část dne s hlavou v oblacích, osvoboďte svou mysl od denních starostí a užijte si nádherného pohledu na barvy podzimu.

4. 5. 2016
Neusínáme na vavřínech, nabízíme WEBINÁŘ
V případě, že potřebujete, aby se videokonference zúčastnilo mimořádně větší množství lidí, neváhejte se na nás obrátit. Díky dostupné infrastruktuře dokážeme rychle integrovat videokonferenci s formátem webináře. Účastníci Vaší akce, kteří mají k dispozici profesionální videokonferenci, ji použijí tak, jak jsou zvyklí. Ostatním účastníkům postačí počítač s prohlížečem a připojením k internetu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

2. 3. 2016
Videooperator® přináší novou službu – VIDEOvšude
Připravili jsme pro Vás novou službu VIDEOvšude.
Podrobnosti o této službě získáte prostřednictvím následujícího odkazu. VIDEOvšude


Vyzkoušejte tuto službu
nezávazně na 2 měsíce.
videooperator
ha-vel family Cisco Tandberg K2
Amethyst samsung ha-vel Dimension Data